Transport sanitarny dla Przychodni POZ

 • Jesteśmy dla Was dostępni przez całą dobę, bez określania godzin pracy. Możecie na Nas liczyć 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, zawsze gdy Wasz Pacjent potrzebuje naszej pomocy.
 • Zlecenia na transport prosimy składać co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem, lecz gdy będzie potrzeba pilnego przewiezienia pacjenta, nigdy nie odmówimy.
 • Nasz dyspozytor czeka na Państwa zlecenia pod nr telefonu 666-556-999
 • Jesteśmy wstanie obsłużyć przychodnie do 50 km od Radomia

Gwarantujemy dużą dyspozycyjność oraz doskonałą logistykę prowadzonych transportów.

Usługi transportu sanitarnego realizujemy w standardzie transportu medycznego co znacznie wyróżnia naszą firmę spośród konkurencji. Nasze karetki wyposażone są w najnowszy sprzęt medyczny spełniający wymogi dla Podstawowych lub Specjalistycznych zespołów ratownictwa medycznego. Ratownicy pełniący u nas dyżury mogą podjąć wszelkie niezbędne czynności ratunkowe w przypadku zaistnienia takiej konieczności.

Nasz zespół to młodzi, doświadczeni i doskonale wyszkoleni ratownicy medyczni. Co ważne oprócz profesjonalizmu w działaniach ratowniczych naszym standardem jest postępowanie z dużym szacunkiem i zrozumieniem dla pacjentów.

OFERTA SPECJALNA DLA PRZYCHODNI POZ

 • krótki czas oczekiwania na transport i dużą dyspozycyjność,
 • profesjonalną i miłą obsługę,
 • sprzęt najwyższej jakości,
 • pakiet dodatkowych korzyści dla naszych partnerów.

NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

Warunkiem nawiązania współpracy z naszą firmą i skorzystania z usług transportu sanitarnego finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, jest wypełnienie Załącznika nr 3 Prezesa NFZ, który to załącznik dostarczymy do Państwa wraz z ofertą.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod nr tel. 666-556-999, gdzie można umówić termin spotkania z pracownikiem naszej firmy.

OPIS ZASAD TRANSPORTU SANITARNEGO w POZ

Transport bezpłatny w ramach POZ przysługuje:

 • Osobom z dysfunkcją narządu ruchu uniemożliwiającą korzystanie ze środków transportu publicznego ze względów n/w,
 • W przypadku konieczności podjęcia natychmiastowego leczenia w innej placówce leczniczej, wynikającej z potrzeby zachowania ciągłości leczenia z wyłączeniem stanów nagłego zagrożenia zdrowia lub życia,
 • Dla zachowania ciągłości leczenia, przy założeniu braku możliwości samodzielnego poruszania się pacjenta.

Świadczenie obejmuje przejazd karetką z miejsca zamieszkania pacjenta do świadczeniodawcy i z powrotem. Zlecenie na transport sanitarny wystawia lekarz POZ.

Transport Częściowo Płatny

Gdy ze zlecenia wynika, że osoba jest zdolna do samodzielnego poruszania się bez stałej pomocy innej osoby, ale wymaga pomocy innej osoby przy korzystaniu ze środków transportu publicznego lub wymaga korzystania z pojazdów dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pacjent pokrywa wtedy 60% kosztów przejazdu środkami transportu sanitarnego.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!